Na tejto stránke nájdete najbližšie pripravované udalosti a degustácie, ktorých sa môžete zúčastniť. Každý je vítaný! Pre obmedzené kapacity sa prosím prihláste čo najskôr. Prihlásiť sa môžete na tel.č. +421 948 123 263


Mrva-Mj-WEBjpg
Máj – mesiac s vinárstvom Mrva
&Stanko

Sauvignon, Rulandské šedé, Rizling vlašský, Chardonnay a Veltlínske zelené, Cabernet Sauvignon rosé alebo červené odrody Cabernet Sauvignon, Frankovka modrá, Pinot noir a WMC cuveé so zľavou na nákup vín - 15%.


Repa-WEBjpg
Degustácia Repa Winery 24.5.2018, 18:30 hod.

Šenkvické vinárstvo Jozefa Repu svoje vína predstaví na riadenej degustácii už v máji. Nenechajte si ujsť vína vyhľadávaného vinárstva a zarezervujte si svoje miesto čo najskôr. Cena degustácie je 13 EUR.


udalostjpg
Exkluzívna možnosť si zakúpiť španielske vína z vinárstva Bodega Pago Aylés priamo v Bobule vino&coffee!


Vinice, v ktorých sa pestuje vinná réva, z ktorých tieto jedinečné vína pochádzajú, obklopuje vinárstvo nachádzajúce sa 30 km juhozápadne od hlavného mesta autonómnej oblasti Aragón (Zaragozy), v jednej z troch aragónských provincií, vinárskej oblasti Cariñena. V r. 2014 bolo toto vinárstvo jediným v Aragone, které získalo najvyššiu španielsku vinársku klasifikáciu: vino de pago. Súčasne je ich v Španielsku len 14. Teraz máte príležitosť si tieto vínka kúpiť u nás – samostatne alebo v krásnom darčekovom boxe.