Na tejto stránke nájdete najbližšie pripravované udalosti a degustácie, ktorých sa môžete zúčastniť. Každý je vítaný! Pre obmedzené kapacity sa prosím prihláste čo najskôr. Prihlásiť sa môžete na tel.č. +421 948 123 263


HH-WEB--kpia2jpg
Novinka! Happy Hour


Využite jedinečnú 50% zľavu na vína, kávy, kokteily a iný sortiment z našej ponuky. Každý deň od pondelka do soboty v čase 19:00 - 20:00 hod. !


Hudobny vecerNLjpg
Hudobný večer

10.8.2018 o 19:30 hod.

Pozývame vás na Hudobný večer, počas ktorého vám budú naši šikovní hudobníci pri pohári vínka spievať a vyhrávať na gitare a husličkách. Nezabudnite si pre lepší komfort rezervovať miesto vopred.

PS: V prípade pekného počasia sa bude hudobný večer konať na letnej terase.


Zava-WEBjpg
Výpredaj vín

Dávame do pozornosti výber slovenských aj zahraničných vín v špeciálnej cene -30%. Akcia platí do vypredania zásob a vzťahuje sa len na nákup vín so sebou.


Stretko pri sudejpg
Stretnutie pri sude - rozlúčka s letom
25.8.2018 o 19:00

V sobotu sa rozlúčime s prázdninami a letom "pri sude". Stretnutie pri sude je neformálna akcia pre všetkých priateľov a milovníkov vína. Súčasťou večera je pár fliaš na náš účet, ktoré spoločne predegustujeme. Všetci ste srdečne pozvaní.


udalostjpg
Exkluzívna možnosť si zakúpiť španielske vína z vinárstva Bodega Pago Aylés priamo v Bobule vino&coffee!


Vinice, v ktorých sa pestuje vinná réva, z ktorých tieto jedinečné vína pochádzajú, obklopuje vinárstvo nachádzajúce sa 30 km juhozápadne od hlavného mesta autonómnej oblasti Aragón (Zaragozy), v jednej z troch aragónských provincií, vinárskej oblasti Cariñena. V r. 2014 bolo toto vinárstvo jediným v Aragone, které získalo najvyššiu španielsku vinársku klasifikáciu: vino de pago. Súčasne je ich v Španielsku len 14. Teraz máte príležitosť si tieto vínka kúpiť u nás – samostatne alebo v krásnom darčekovom boxe.