Na tejto stránke nájdete najbližšie pripravované udalosti a degustácie, ktorých sa môžete zúčastniť. Každý je vítaný! Pre obmedzené kapacity sa prosím prihláste čo najskôr. Prihlásiť sa môžete na tel.č. +421 948 123 263


Hudobn-veer-so-slovjpg
Večer so živou hudbou

12.10. o 19:30 hod.

V sobotu večer bude u nás veselo :), posedenie pri dobrom víne nám bude spríjemňovať živá ľudová hudba. Pre vaše pohodlie odporúčame rezerváciu.


unnamedjpg
Spolupráca so syrotékou Rúfus

Od októbra v našej ponuke nájdete exkluzívne zahraničné syry z rodinného podniku Rúfus. Čerstvé a v najvyššej kvalite si ich budete môcť denne vychutnať v kombinácií s našimi vínami.

udalostjpg
Exkluzívna možnosť si zakúpiť španielske vína z vinárstva Bodega Pago Aylés priamo v Bobule vino&coffee!


Vinice, v ktorých sa pestuje vinná réva, z ktorých tieto jedinečné vína pochádzajú, obklopuje vinárstvo nachádzajúce sa 30 km juhozápadne od hlavného mesta autonómnej oblasti Aragón (Zaragozy), v jednej z troch aragónských provincií, vinárskej oblasti Cariñena. V r. 2014 bolo toto vinárstvo jediným v Aragone, které získalo najvyššiu španielsku vinársku klasifikáciu: vino de pago. Súčasne je ich v Španielsku len 14. Teraz máte príležitosť si tieto vínka kúpiť u nás – samostatne alebo v krásnom darčekovom boxe.


Sekt-cuvee-1_1jpg
Ochutnávka exkluzívnych syrov + vinárstvo Tajná

24.10. o 18:30 hod.

Nový koncept degustácie vín obohatený o ochutnávku exkluzívnych syrov z ponuky syrotéky Rúfus. Tentokrát s vínami z produkcie vinárstva Tajná.

Cena degustácie je 19 EUR. Rezervácia je potrebná vopred.


shopping-cart-2470583_1920jpg
Nakúp za 50 € a vyhraj konzum pre seba a svojich priateľov v hodnote 150 € !


Od septembra do konca novembra pri nákupe vín v hodnote viac ako
50 € sa môžete zapojiť do súťaže o konzumné v našej vinotéke v hodnote 150€. Viac info vám poskytne náš personál.


Sledujte pripravované udalosti na našom Facebooku.