Na tejto stránke nájdete najbližšie pripravované udalosti a degustácie, ktorých sa môžete zúčastniť. Každý je vítaný! Pre obmedzené kapacity sa prosím prihláste čo najskôr. Prihlásiť sa môžete na tel.č. +421 948 123 263


98b0d3fc-f719-4fff-a7b7-11748763ce8fpng
Degustácia vín ViaJur

30. januára o 18:30 hod.

Vinohradníctvo a vinárstvo ViaJur je pokračovaním výnimočného historického príbehu, ktorého dôležitou súčasťou je Pálffyovský kaštieľ vo Svätom Jure. Na tradície výroby vína dokázali nadviazať modernými technológiami spracovania hrozna. Vinárstvo a jeho skryté poklady nám príde predstaviť jeho hlavný someliér Miroslav Balla.

Vstupné 15 EUR. Rezervácia je potrebná vopred.


unnamedjpg
Prinášame exkluzívne syry v spolupráci so syrotékou Rúfus

Myslíme si, že ku kvalitnému vínu patria kvalitné syry. Toto spojenie dobrého vína a správne skombinovaného syru prináša neopísateľný zážitok, ktorý odteraz sprostredkujeme aj vám.

V našej ponuke nájdete už len tú najvyššiu kvalitu v podobe zahraničných syrov ako 3,5 ročná Gouda, Pecorino a iné, ktoré vám prinášame vďaka novej spolupráci so syrotékou Rúfus. Mňam! Je sa naozaj na čo tešiť..:)

teatimejpg
Prvá hodina English tea už 4. februára!

každý utorok o 17:30 hod.

Čo je English tea?
Od februára pravidelne organizujeme konverzačnú hodinku pri čaji - English tea. Počas tejto hodinky máte možnosť prísť k nám a uvoľnene konverzovať v angličtine, so svojimi priateľmi alebo novými ľuďmi, ktorí sa stretnú "pri čaji".
Čaj o piatej má za cieľ, aby si každý, kto nemá možnosť využívať bežne anglický jazyk, mohol týmto nezvyčajným spôsobom angličtinu oprášiť alebo zlepšiť. Konverzácia je vedená našou šikovnou kolegyňou Mimou, takmer english native spíkrom :)

Vidíme sa každý utorok o 17:30 hod.
Prvá hodina už 4. februára!
Ďalšie hodiny: 4.2. / 11.2. / 18.2. / 25.2.

Rezervácia nie je potrebná, stačí len prísť.
English tea je úplne bezplatné.


udalostjpg
Exkluzívna možnosť si zakúpiť španielske vína z vinárstva Bodega Pago Aylés priamo v Bobule vino&coffee!


Vinice, v ktorých sa pestuje vinná réva, z ktorých tieto jedinečné vína pochádzajú, obklopuje vinárstvo nachádzajúce sa 30 km juhozápadne od hlavného mesta autonómnej oblasti Aragón (Zaragozy), v jednej z troch aragónských provincií, vinárskej oblasti Cariñena. V r. 2014 bolo toto vinárstvo jediným v Aragone, které získalo najvyššiu španielsku vinársku klasifikáciu: vino de pago. Súčasne je ich v Španielsku len 14. Teraz máte príležitosť si tieto vínka kúpiť u nás – samostatne alebo v krásnom darčekovom boxe.