Na tejto stránke nájdete najbližšie pripravované udalosti a degustácie, ktorých sa môžete zúčastniť. Každý je vítaný! Pre obmedzené kapacity sa prosím prihláste čo najskôr. Prihlásiť sa môžete na tel.č. +421 948 123 263


Vpredaj-WEB-febjpgBezkonkurenčné ceny vín - výpredaj pokračuje

Počas celého mesiaca kúpite vybrané vína až s 30% zľavou. Členovia Bobule Wine Club majú špeciálnu zľavu ďalších + 5%. Výpredajovú vínnu kartu si žiadajte od personálu.


Global-wine-day-WEBjpg
Global Drink Wine Day - 50% zľava na konzum vín

14.2. od 18:00 do 20:00

Na oslavu celosvetového dňa Global Drink Wine Day sa budú u nás vína servírovať v čase 18:00 - 20:00 za polovicu! To si nenechajte ujsť :)

Valentn-WEB-2jpg
Valentín v Bobule

14.2.2019

Sviatok, ktorý sa patrí osláviť bublinkami. V deň Sv. Valentína majú naši zákazníci 20% zľavu na konzum a 15% na nákup vín (prosecco, champagne, sekty a ružové vína) + každý zákazník dostane malý valentínsky darček :)

Sykora-WEBjpg
Degustácia Sykora Fine Wines

28.2. o 18:30 hod.

Vinárstvo Sykora Fine Wines sa nachádza v srdci Malých Karpát, v malebnej vinohradníckej dedinke Limbach. Svoje novinky príde odprezentovať sám majiteľ vinárstva Adam Sýkora.
Cena degustácie je 13 EUR. Miesto si prosím rezervujte vopred.

udalostjpg
Exkluzívna možnosť si zakúpiť španielske vína z vinárstva Bodega Pago Aylés priamo v Bobule vino&coffee!


Vinice, v ktorých sa pestuje vinná réva, z ktorých tieto jedinečné vína pochádzajú, obklopuje vinárstvo nachádzajúce sa 30 km juhozápadne od hlavného mesta autonómnej oblasti Aragón (Zaragozy), v jednej z troch aragónských provincií, vinárskej oblasti Cariñena. V r. 2014 bolo toto vinárstvo jediným v Aragone, které získalo najvyššiu španielsku vinársku klasifikáciu: vino de pago. Súčasne je ich v Španielsku len 14. Teraz máte príležitosť si tieto vínka kúpiť u nás – samostatne alebo v krásnom darčekovom boxe.