Na tejto stránke nájdete najbližšie pripravované udalosti a degustácie, ktorých sa môžete zúčastniť. Každý je vítaný! Pre obmedzené kapacity sa prosím prihláste čo najskôr. Prihlásiť sa môžete na tel.č. +421 948 123 263


unnamedjpg
Degustácia vín Világi Winery 20. februára
20.2.2020 o 18:30 hod.

Sme nesmierne radi, že naše pozvanie prijalo prvýkrát vinárstvo Világi Winery nachádzajúce sa v objatí troch riek na pôde vulkanického pôvodu. Víno sa rodí pri obci Chľaba a vzniká v maximálnej súhre tradícií predkov a moderných technologických postupov. Počas degustácie prejdeme zaujímavým prierezom odrôd slovenského aj maďarského pôvodu.

Cena degustácie je 15 EUR.
Rezervácia je potrebná vopred.


unnamedjpg
Prinášame exkluzívne syry v spolupráci so syrotékou Rúfus

Myslíme si, že ku kvalitnému vínu patria kvalitné syry. Toto spojenie dobrého vína a správne skombinovaného syru prináša neopísateľný zážitok, ktorý odteraz sprostredkujeme aj vám.

V našej ponuke nájdete už len tú najvyššiu kvalitu v podobe zahraničných syrov ako 3,5 ročná Gouda, Pecorino a iné, ktoré vám prinášame vďaka novej spolupráci so syrotékou Rúfus. Mňam! Je sa naozaj na čo tešiť..:)

teatimejpg
Pozývame vás na English tea - hodinku anglickej konverzácie

každý utorok o 17:30 hod.

Čo je English tea?
Od februára pravidelne organizujeme konverzačnú hodinku pri čaji - English tea. Počas tejto hodinky máte možnosť prísť k nám a uvoľnene konverzovať v angličtine, so svojimi priateľmi alebo novými ľuďmi, ktorí sa stretnú "pri čaji".
Čaj o piatej má za cieľ, aby si každý, kto nemá možnosť využívať bežne anglický jazyk, mohol týmto nezvyčajným spôsobom angličtinu oprášiť alebo zlepšiť. Konverzácia je vedená našou šikovnou kolegyňou Mimou, takmer english native spíkrom :)

Vidíme sa každý utorok o 17:30 hod.
Najbližšie termíny:
25.2. / 3.3. /10.3. 2020

Rezervácia nie je potrebná, stačí len prísť.
English tea je úplne bezplatné.


udalostjpg
Exkluzívna možnosť si zakúpiť španielske vína z vinárstva Bodega Pago Aylés priamo v Bobule vino&coffee!


Vinice, v ktorých sa pestuje vinná réva, z ktorých tieto jedinečné vína pochádzajú, obklopuje vinárstvo nachádzajúce sa 30 km juhozápadne od hlavného mesta autonómnej oblasti Aragón (Zaragozy), v jednej z troch aragónských provincií, vinárskej oblasti Cariñena. V r. 2014 bolo toto vinárstvo jediným v Aragone, které získalo najvyššiu španielsku vinársku klasifikáciu: vino de pago. Súčasne je ich v Španielsku len 14. Teraz máte príležitosť si tieto vínka kúpiť u nás – samostatne alebo v krásnom darčekovom boxe.