Na tejto stránke nájdete najbližšie pripravované udalosti a degustácie, ktorých sa môžete zúčastniť. Každý je vítaný! Pre obmedzené kapacity sa prosím prihláste čo najskôr. Prihlásiť sa môžete na tel.č. +421 948 123 263


Zpran-WEBjpg
Degustácia vín Juraja Zápražného

29.11. o 18:30 hod.

Ak chcete byť súčasťou večera kde sa predstaví jedno z najoceňovanejších vinárstiev na Slovensku, tak príďte na degustáciu, ktorú bude viesť sám Juraj Zápražný. Cena degustácie 13 EUR.


Acustic-waves-WEB2jpg
Acoustic waves

1.12. o 19:30 hod. 

Nenechajte si ujsť komorný koncert speváčky kapely Conquet. Tentokrát trochu inak.

Vstup zdarma.


Svtokatarnke-Akcia-November-WEBjpg
Svätokatarínske vína v ponuke len počas novembra!

Zákon povoľuje mladé vína vo fľaši uviesť na trh od prvého novembrového pondelka. Hneď po ich uvedení ich nájdete v našej sezónnej ponuke.

Neváhajte, mladé vína sa dajú kúpiť len jedenkrát ročne a len do vypredania zásob.

Viac o Svätokatarínskych vínach nájdete tu:
http://svatokatarinskevino.sk


udalostjpg
Exkluzívna možnosť si zakúpiť španielske vína z vinárstva Bodega Pago Aylés priamo v Bobule vino&coffee!


Vinice, v ktorých sa pestuje vinná réva, z ktorých tieto jedinečné vína pochádzajú, obklopuje vinárstvo nachádzajúce sa 30 km juhozápadne od hlavného mesta autonómnej oblasti Aragón (Zaragozy), v jednej z troch aragónských provincií, vinárskej oblasti Cariñena. V r. 2014 bolo toto vinárstvo jediným v Aragone, které získalo najvyššiu španielsku vinársku klasifikáciu: vino de pago. Súčasne je ich v Španielsku len 14. Teraz máte príležitosť si tieto vínka kúpiť u nás – samostatne alebo v krásnom darčekovom boxe.