Na tejto stránke nájdete najbližšie pripravované udalosti a degustácie, ktorých sa môžete zúčastniť. Každý je vítaný! Pre obmedzené kapacity sa prosím prihláste čo najskôr. Prihlásiť sa môžete na tel.č. +421 948 123 263


Swinging-Getlemans-10jpg
Swingový večer so Swingin´ Gentlemen
10.8. o 19:30 hod.

A sú tu opäť!

Swingin’ Gentlemen nám svojou hudobnou produkciou vytvoria príjemnú dobovú atmosféru štyridsiatych rokov. Počas večera zaznejú známe melódie v štýle swingu a bossa-nova, ktoré tvoria hlavný repertoár tohto hudobného zoskupenia.
Nenechajte si ujsť pôsobivý, komorný koncert za účasti trojice nástrojov - saxofón (Martin Uherek), gitara (Michal Zápotocký) a kontrabas (Róbert Ragan Jr.). K tomu dobré víno a sľubujeme vám nezabudnuteľný večer :)

Vstupné: 5 EUR (cena vstupného zahŕňa 1dcl vína podľa vlastného výberu z našej ponuky)

Nakoľko máme obmedzenú kapacitu, odporúčame rezerváciu miest vopred.

Happy-Hour-2019jpg
Novinka! Happy Hour


Využite našu super 50% zľavu na vína a alko nápoje od pondelka do stredy v čase 19:00 - 20:00 hod.
Zľava sa nevzťahuje na ponuku prémiových vín z našej exkluzívnej vínnej ponuky. Tešíme sa na vás :-)


udalostjpg
Exkluzívna možnosť si zakúpiť španielske vína z vinárstva Bodega Pago Aylés priamo v Bobule vino&coffee!


Vinice, v ktorých sa pestuje vinná réva, z ktorých tieto jedinečné vína pochádzajú, obklopuje vinárstvo nachádzajúce sa 30 km juhozápadne od hlavného mesta autonómnej oblasti Aragón (Zaragozy), v jednej z troch aragónských provincií, vinárskej oblasti Cariñena. V r. 2014 bolo toto vinárstvo jediným v Aragone, které získalo najvyššiu španielsku vinársku klasifikáciu: vino de pago. Súčasne je ich v Španielsku len 14. Teraz máte príležitosť si tieto vínka kúpiť u nás – samostatne alebo v krásnom darčekovom boxe.