Na tejto stránke nájdete najbližšie pripravované udalosti a degustácie, ktorých sa môžete zúčastniť. Každý je vítaný! Pre obmedzené kapacity sa prosím prihláste čo najskôr. Prihlásiť sa môžete na tel.č. +421 948 123 263


Zava-WEBjpg
VÝPREDAJ

Legendárny Rizling zo Žitavských viníc, juhoafrický Pinotage, francúzske Chablis, či kalifornské Pinot Noir?

Všetky tieto a ďalšie vína u nás kúpite s parádnou zľavou až 30%!

Výpredaj trvá do 10.4. alebo do vypredania zásob.


Berta-WEBjpg
Degustácia vín vinárstva Berta
28.3. o 18:30 hod.

Strekovské vinárstvo Berta prijalo naše pozvanie na degustáciu, počas ktorej odprezentuje svoje nové vína, nové výzvy a podelí sa s nami o novinky zo strekovskej vinohradníckej oblasti.
Vstupné 13 EUR. Rezervácia potrebná vopred.

Slepa-WEBjpg
Slepá degustácia

11.4. o 18:30 hod.

Pozývame vás na zaujímavý, poučný a zábavný večer – Degustáciu vín „na slepo“. Počas ochutnávky nebudete vedieť aké víno, odrodu, vinárstvo, ročník máte v pohári. Vďaka tejto počiatočnej nevedomosti budete schopní omnoho viac precítiť intenzívne všetky krásne šťavnaté chute a vône. Budeme sa venovať len tomu, čo je skutočne dôležité. Umeniu chápať vôňam a arómam, osvojiť si techniku ovoniavania, ochutnávania, posudzovania tela vína, zdravotného stavu vína. A čo je najdôležitejšie, vďaka ochutnávke "na slepo" idú bokom aj podvedomé predsudky :)


udalostjpg
Exkluzívna možnosť si zakúpiť španielske vína z vinárstva Bodega Pago Aylés priamo v Bobule vino&coffee!


Vinice, v ktorých sa pestuje vinná réva, z ktorých tieto jedinečné vína pochádzajú, obklopuje vinárstvo nachádzajúce sa 30 km juhozápadne od hlavného mesta autonómnej oblasti Aragón (Zaragozy), v jednej z troch aragónských provincií, vinárskej oblasti Cariñena. V r. 2014 bolo toto vinárstvo jediným v Aragone, které získalo najvyššiu španielsku vinársku klasifikáciu: vino de pago. Súčasne je ich v Španielsku len 14. Teraz máte príležitosť si tieto vínka kúpiť u nás – samostatne alebo v krásnom darčekovom boxe.