Grand-bari---WEBjpg
Ochutnávka vín Chateau Grand Bari


Mladé, dynamické vinárstvo pôsobiace v tokajskej oblasti, obci Veľká Bara. 
Spoločnosť Chateau GRAND BARI vlastní približne 60 ha honov, ktoré sú súčasťou vinohradníckej oblasti Tokaj. Drvivá väčšina plôch je zaradená do kategórie 1A najkvalitnejší terroir. Pôda je sopečného pôvodu s rôznymi frakciami hornín.
Víno je excelentné z pohľadu prírodných podmienok a odrodového zloženia odrôd Muškát žltý, Lipovina a Furmint. Tieto odrody sú vhodné na tvorbu cibéb, čo sú zhrozienkovatené bobule hrozna s ušľachtilou plesňou Botrytis cinerea, ktorá dodáva vínu jedinečné vlastnosti.

25.1.2018, 18:30 hod.
Cena degustácie je 13 EUR
Prosíme, aby ste si miesto rezervovali vopred.

udalostjpg
Exkluzívna možnosť si zakúpiť španielske vína z vinárstva Bodega Pago Aylés priamo v Bobule vino&coffee!


Vinice, v ktorých sa pestuje vinná réva, z ktorých tieto jedinečné vína pochádzajú, obklopuje vinárstvo nachádzajúce sa 30 km juhozápadne od hlavného mesta autonómnej oblasti Aragón (Zaragozy), v jednej z troch aragónských provincií, vinárskej oblasti Cariñena. V r. 2014 bolo toto vinárstvo jediným v Aragone, které získalo najvyššiu španielsku vinársku klasifikáciu: vino de pago. Súčasne je ich v Španielsku len 14. Teraz máte príležitosť si tieto vínka kúpiť u nás – samostatne alebo v krásnom darčekovom boxe.

15-zava-zahranin-WEBjpg
15 % zľava na nákup zahraničných vín

Prezrite si našu bohatú ponuku zahraničných vín!
Svoje zastúpenie má u nás nemecký Riesling, rakúsky Grünerveltliner, talianske Sangiovese, francúzske Champagne, lahodné Chardonnay, argentínsky Malbec, Merlot z Chile, či Sauvignon Blanc z Nového Zélandu. V našej ponuke nenájdete bežne dostupné vína, ale starostlivo vyberané vzorky takmer z každej krajiny, kde má víno dlhé roky svoj domov. 

S výberom vám samozrejme ochotne pomôže náš personál :).

Akcia platí iba počas mesiaca január.

Hudba-webjpg
Hudobný večer

 Aj v roku 2018 sme odhodlaní potešiť nielen vaše chuťové poháriky, ale aj váš sluch. Už 2. februára k nám zavíta naše verné hudobné zoskupenie, a preto vás srdečne pozývame vychutnať si tóny gitary, huslí a vášho obľúbeného vína.

Začíname 2.2. 2018 o 19:30 hod.

Pre vaše pohodlie si prosím rezervujte miesto vopred.