Oslava-WEBjpg
Narodeninová párty Bobule!

Sme nesmierne šťastní, že môžeme spoločne s vami osláviť naše tretie narodeniny. Program nám vyplnia, ako už u nás býva zvykom, páni hudobníci z hudobného zoskupenia Javorík, prichystanú máme obľúbenú tombolu, poriadnu narodeninovú tortu, welcome drink pre každého hosťa a ďalšie prekvapenia.

Aj napriek tomu, že naša kapacita je obmedzená, budeme sa snažiť vytvoriť miesto pre každého jedného z vás. Pre lepší komfort odporúčame rezervovať si miesto vopred. Tešíme sa na vás!

Vpredaj-Marec-WEBjpg
Dezertné vína = zľava

Mrva&Stanko Cabernet Sauvignon rosé 0,5 l, polosladké, výber z hrozna za 10,50 EUR (pôvodne 14 EUR)

Fundus regius Sauvignon 0,5 l, hrozienkový výber, sladké
za 9,80 EUR (pôvodne 13 EUR) 

Žitavské vinice, Tramín červený 27, 0,375l, sladké
za 14,30 EUR (pôvodne 19 EUR)

Chateau Topoľčianky, Rizling rýnsky, 0,375, sladké, slamové víno
za 12,80 EUR (pôvodne 17 EUR)

Karpatská perla, Pálava, 0,375, sladké, slamové víno
za 19,50 EUR (pôvodne 26 EUR)

Ostro-WEBjpg
Víno so srdcom

Vinárstvo J&J Ostrožovič je rodinná firma manželov Jarky a Jara s najdlhšou históriou na slovenskom Tokaji. Od roku 1990 vyrába kvalitné odrodové a výberové vína, a v roku 1993 ako prvé prinieslo na slovenský trh sólo spracované vína z tokajských odrôd Furmint, Lipovina a Muškát žltý reduktívnou technológiou. Vinárstvo obhospodaruje 55 hektárov vlastných vinohradov, zbiera jedno ocenenie za druhým a teší sa zo vzácneho titulu Vinárska extratrieda, ktoré mu udelil Zväz vinohradníkov a vinárov Slovenska. Sme nesmierne hrdí, že toto vinárstvo prijalo našu ponuku a odprezentuje svoje vína 29. marca u nás v Bobule vino&coffee.

Cena degustácie je 13 EUR. Prosím, rezervujte si svoje miesto vopred.

udalostjpg
Exkluzívna možnosť si zakúpiť španielske vína z vinárstva Bodega Pago Aylés priamo v Bobule vino&coffee!


Vinice, v ktorých sa pestuje vinná réva, z ktorých tieto jedinečné vína pochádzajú, obklopuje vinárstvo nachádzajúce sa 30 km juhozápadne od hlavného mesta autonómnej oblasti Aragón (Zaragozy), v jednej z troch aragónských provincií, vinárskej oblasti Cariñena. V r. 2014 bolo toto vinárstvo jediným v Aragone, které získalo najvyššiu španielsku vinársku klasifikáciu: vino de pago. Súčasne je ich v Španielsku len 14. Teraz máte príležitosť si tieto vínka kúpiť u nás – samostatne alebo v krásnom darčekovom boxe.