V2-WEBjpg
ZĽAVA 15 %

V mesiaci február sme pre vás pripravili výnimočnú zľavu na Champagne, všetky šumivé a ružové vína.

Domov si tak môžete odniesť svoje obľúbené vínko s 15% zľavou a v prípade, že sa rozhodnete stráviť príjemné chvíle u nás - čo jednoznačne odporúčame :), môžete si uplatniť zľavu na konzumáciu vín 10%.

unnamedjpg
Romantika, víno, sviečky...Valentín v Bobule je ten najlepší nápad <3

Ak miluje vaša polovička víno, nemali by ste dlho váhať nad rezerváciou miesta v našej vinotéke :) V komornej a romantickej atmosfére, pri jemnom svetle sviečok si môžete vychutnať vína z našej bohatej ponuky slovenských aj zahraničných vín, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších vínkarov. Okrem vína vám ponúkame syrové a mäsové talianske delikatesy, kvalitné rumy a koňaky.

Tešíme sa na vás!

Rub-WEBjpg
Ochutnávka vín Château Rúbaň

22. februára sa u nás prvýkrát predstaví mladé a moderné vinárstvo z obce Rúbaň, ktoré je súčasťou Strekovského regiónu v rámci Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti.

Cena degustácie 13 EUR. Miesto si prosím rezervujte vopred.

udalostjpg
Exkluzívna možnosť si zakúpiť španielske vína z vinárstva Bodega Pago Aylés priamo v Bobule vino&coffee!


Vinice, v ktorých sa pestuje vinná réva, z ktorých tieto jedinečné vína pochádzajú, obklopuje vinárstvo nachádzajúce sa 30 km juhozápadne od hlavného mesta autonómnej oblasti Aragón (Zaragozy), v jednej z troch aragónských provincií, vinárskej oblasti Cariñena. V r. 2014 bolo toto vinárstvo jediným v Aragone, které získalo najvyššiu španielsku vinársku klasifikáciu: vino de pago. Súčasne je ich v Španielsku len 14. Teraz máte príležitosť si tieto vínka kúpiť u nás – samostatne alebo v krásnom darčekovom boxe.