Na tejto stránke nájdete najbližšie pripravované udalosti a degustácie, ktorých sa môžete zúčastniť. Každý je vítaný! Pre obmedzené kapacity sa prosím prihláste čo najskôr. Prihlásiť sa môžete na tel.č. +421 948 123 263


4cfce9de-9dd4-4d90-a3eb-080d3fcdfce1jpg
Degustácia vín v autentických priestoroch našej pivnice
Štvrtok 20. júna o 18:30 hod.

Tentokrát vymeníme priestor vinotéky za nevšedný priestor našej pivnice :)

Táto zachovalá, historická pivnica sa nachádza priamo pod našou prevádzkou a aktuálne slúži na uskladňovanie nášho pokladu – vína. Aby sme dodali našim degustáciám o niečo autentickejší nádych, rozhodli sme sa najbližšiu degustáciu uskutočniť práve v tejto pivnici.

Degustovať budeme vína Francúzska a Pyrenejského polostrova. Naše pozvanie tentokrát prijal jeden z najlepších someliérov na Slovensku Rastislav Šuták – someliér spoločnosti Corner & Co. a WinePlanet.sk.
V marci 2019 sa konali Majstrovstvá sveta someliérov, na ktorých Slovensko reprezentoval a skončil na výbornom 24. mieste (spomedzi 66 účastníkov), čo je najlepšie umiestnenie slovenského someliéra v histórii!

Na túto degustáciu sa určite oplatí prísť!

Kapacita miest je obmedzená preto si prosím rezervujte svoje miesto vopred.

Swinging-Getlemans-WEBjpg
Swingový večer so Swingin’ Gentlemen

Sobota 15. júna o 19:30 hod.

Trio Swingin’ Gentlemen svojou hudobnou produkciou poslucháčom ponúka pútavý hudobný aj vizuálny zážitok. Jadrom repertoáru je rokmi overená swingová hudba, ktorá sa hrávala v amerických hoteloch a kluboch už od začiatku minulého storočia a teraz zavíta aj do Bobule! Sľubujeme Vám nezabudnuteľný večer :)

Vstupné: konzumné vo výške minimálne 5 EUR

Odporúčame rezerváciu miest.

udalostjpg
Exkluzívna možnosť si zakúpiť španielske vína z vinárstva Bodega Pago Aylés priamo v Bobule vino&coffee!


Vinice, v ktorých sa pestuje vinná réva, z ktorých tieto jedinečné vína pochádzajú, obklopuje vinárstvo nachádzajúce sa 30 km juhozápadne od hlavného mesta autonómnej oblasti Aragón (Zaragozy), v jednej z troch aragónských provincií, vinárskej oblasti Cariñena. V r. 2014 bolo toto vinárstvo jediným v Aragone, které získalo najvyššiu španielsku vinársku klasifikáciu: vino de pago. Súčasne je ich v Španielsku len 14. Teraz máte príležitosť si tieto vínka kúpiť u nás – samostatne alebo v krásnom darčekovom boxe.