Na tejto stránke nájdete najbližšie pripravované udalosti a degustácie, ktorých sa môžete zúčastniť. Každý je vítaný! Pre obmedzené kapacity sa prosím prihláste čo najskôr. Prihlásiť sa môžete na tel.č. +421 948 123 263


unnamedjpg
Prinášame exkluzívne syry v spolupráci so syrotékou Rúfus

Myslíme si, že ku kvalitnému vínu patria kvalitné syry. Toto spojenie dobrého vína a správne skombinovaného syru prináša neopísateľný zážitok, ktorý odteraz sprostredkujeme aj vám.

V našej ponuke nájdete už len tú najvyššiu kvalitu v podobe zahraničných syrov ako 3,5 ročná Gouda, Pecorino a iné, ktoré vám prinášame vďaka novej spolupráci so syrotékou Rúfus. Mňam! Je sa naozaj na čo tešiť..:)

udalostjpg
Exkluzívna možnosť si zakúpiť španielske vína z vinárstva Bodega Pago Aylés priamo v Bobule vino&coffee!


Vinice, v ktorých sa pestuje vinná réva, z ktorých tieto jedinečné vína pochádzajú, obklopuje vinárstvo nachádzajúce sa 30 km juhozápadne od hlavného mesta autonómnej oblasti Aragón (Zaragozy), v jednej z troch aragónských provincií, vinárskej oblasti Cariñena. V r. 2014 bolo toto vinárstvo jediným v Aragone, které získalo najvyššiu španielsku vinársku klasifikáciu: vino de pago. Súčasne je ich v Španielsku len 14. Teraz máte príležitosť si tieto vínka kúpiť u nás – samostatne alebo v krásnom darčekovom boxe.